Virtuálna kancelária je najefektívnejší nástroj na správu vášho podniku

Presvedčte sa o tom, že podnikanie sa dá robiť oveľa lepšie a efektívnejšie. Nepotrebujete k tomu žiadne veľké investície a podporu projektu od verejnej inštitúcie. Nemusíte hľadať inovatívne technológie, nepotrebujete veľké množstvo moderných doplnkov k tomu, aby ste si zaistili v tejto oblasti veľký úspech. Skúste to s rozumom a vyberajte si podstatné veci, ktoré vám skutočne pomôžu. My vám dve z nich teraz predstavíme.

Virtuálna kancelária je najefektívnejší nástroj na správu vášho podniku
Virtuálna kancelária je najefektívnejší nástroj na správu vášho podniku (Foto: unsplash.com)

Založenie spoločnosti od profesionálnej firmy

Nenechajte sa odradiť tým, že vám propagujeme niekoho, kto by si mal na základe našich referencií pomôcť k väčšiemu zisku. To, čo skutočne funguje a má svoj zmysel, veľkú reklamu nepotrebuje.
Lenže nie všetci majú možnosť sa k týmto informáciám dostať. Preto je dobré ich preniesť do povedomia a vašej tesnej blízkosti, a toto je jeden z účinných spôsobov, ako sa dozvedieť o výhodnejšom založení spoločnosti niečo viac.

Podstatne rýchlejšia cesta, ako sa dostať k vlastnej spoločnosti

Čakacie doby na úradoch sú u nás aj napriek elektronickej komunikácií stále dosť biedne. Na jedno potvrdenie si tak musíte vystáť dlhú radu, vypočuť si zopár arogantných poznámok od otráveného pracovníka na danej pobočke a potom čakať na schvaľovací proces. Ak to skúsite s firmami, ktoré sa na to špecializujú dlhodobo, určite sa dopracujete k vlastnej firme už aj za týždeň, čo je ten najdlhší možný variant.

Virtuálna kancelária, s ktorou sa nestratíte

Okrem samotného založenia, musíte premýšľať aj nad vhodnou polohou vašej firmy. Tá by sa mala podľa zákona zapísať do Obchodného registra ešte pred samotným spustením podnikania. Ak nemáte vlastné priestory a vaša súkromná adresa nie je ideálnym riešením, mali by ste si objednať služby virtuálnej kancelárie.

Platíte minimálny mesační prenájom (od 11 €/mesiac), nepotrebujete žiadne upratovacie služby, vybavenie nábytkom, vhodné osvetlenie a podobné veci. Ak si chcete usporiadať míting, reprezentatívne priestory, spolu so všetkými potrebnými službami, sú vám plne k dispozícii.

Je to omnoho efektívnejšie a lacnejšie riešenie, s ktorým sa navyše dostanete v očiach klientov na lepšie pozície, pretože poloha tejto virtuálnej kancelárie je na tom najlepšom mieste, priamo v centre hlavného mesta Slovenska. Takýto lukratívny prenájom vám neposkytne nikto iný, tak neváhajte a zvažujte danú možnosť, ako jedinú voľbu pre váš nový podnik.

Text:PR