5 dôležitých faktorov pri prenájme kancelárskych priestorov

Zháňate kancelárie na prenájom? Viete, na čo by ste sa mali zamerať pri ich hľadaní?

Nájsť vhodný prenájom kancelárskych priestorov pre svoju firmu nie je nič jednoduché. Treba zohľadniť množstvo faktorov, ktoré môžu pri dlhodobom prenájme zohrávať dôležitú úlohu. A najmä, nesťahujete sa na pár mesiacov, v kancelárskych priestoroch budete tráviť niekoľko hodín denne. Rozmyslite si ich výber a dobre si preverte, či spĺňajú vaše nároky.

5 dôležitých faktorov pri prenájme kancelárskych priestorov
5 dôležitých faktorov pri prenájme kancelárskych priestorov (Foto: PR)

Vyberte si miesto s dobrou dostupnosťou

To, či budete mať firemné priestory v blízkosti dôležitých strategických miest, je podstatné. Podobne ako to, či budete vďaka napojeniu na metstký obchvat alebo diaľnicu, rýchlo na stretnutí alebo v centre. Nenechajte sa zmiasť naoko lukratívnymi adresami, vďaka ktorým budete mať viac starostí s cestovaním ako osohu.

Potrebná veľkosť zohráva úlohu

Vyhovuje vám veľkosť ponúkaných kancelárskych priestorov? Alebo by ste potrebovali skôr niečo menšie či naopak väčšie? Vyberte si priestor presne podľa vašich predstáv, výmera je veľmi podstatná! Ak vás vo firme pracuje viac, určite viete, že každý potrebuje svoj pracovný priestor. Doprajte ho sebe i svojim kolegom!

Dostatok parkovacích miest vám uľahčí život

Nie je prenájom ako prenájom! Šoféri sa zhodnú, že najhoršie je, keď nemáte kde zaparkovať. Najmä, ak idete do práce a kvôli hľadaniu parkovacieho miesta meškáte. Súhlasíte, však?

Flexibilita kancelárií je dôležitá

Môžete si konkrétny prenájom kancelárskych priestorov prispôsobiť svojim potrebám? Ak nájdete prenajímateľa, ktorý vám dokáže kancelárie upraviť podľa vašich potrieb, vyhrali ste. Nebuďte priskromní a žiadajte vždy viac!

Strážený priestor je veľkou výhodou

24 hodín, 7 dní v týždni. Nebuďte ľahostajní k svojmu majetku a vyberajte si monitorované priestory. Strážna služba zabezpečí ich nepretržité sledovanie a vy sa nemusíte báť, že by ste prišli o cenné dokumenty, financie i pocit bezpečia.

Tak čo, už viete, kde nájdete svoje vysnívané pracovisko?

Text:PR