Nechajte si navrhnúť kanceláriu na mieru

Práca jednoznačne chutí viac vtedy, keď sa v prostredí, kde ju vykonávame, cítime dobre. Netrúfate si zmeny v kancelárii vykonať sami? Spoľahnite sa na tím špecialistov.

Nechajte si navrhnúť kanceláriu na mieru
Nechajte si navrhnúť kanceláriu na mieru (Foto: PR)

Na mieru vášmu podnikaniu

Niekedy nemusíte byť spokojní s vašimi kancelárskymi priestormi iba preto, že rokmi stratili na modernom vzhľade a opotrebovali sa. Steny si pýtajú nový náter, nábytok sa pomaly rozpadá a neposkytuje dostatok priestoru pre neustále pribúdajúce dokumenty. Kancelária, v ktorej prijímate návštevy, by ale mala pôsobiť reprezentatívne. Nik neuverí značke a majiteľovi, ktorý sa nevie postarať o svoje pracovné prostredie. Nový šat kancelárskych priestorov sa môže výrazne podpísať aj pod výkony vašich zamestnancov. Stačí rozumne rozložiť nábytok, zvoliť vhodné farby a doplnky a aj ten, kto ráno šiel do práce so zlou náladou a nie úplne vo forme, sa vďaka šikovným trikom interiérových dizajnérov pustí do úloh s plným nasadením.

Stať sa ale môže aj to, že sa vaša firma pustila do novej výzvy a rozhodla sa zmeniť firemnú identitu alebo náplň podnikania. Aj zmena organizačnej štruktúry si občas vyžaduje prispôsobenie kancelárskych priestorov na mieru. Zánik starých alebo vznik nových funkcií sa automaticky spája so zmenou počtu kancelárskych stoličiek, s potrebou zabezpečiť ďalšie kancelárie alebo obsadiť tie, ktoré ostali nazvyš. Prispôsobte svojej firme charakter materiálov, farebné ladenie, nábytok, oživte priestory zaujímavými stavebnými riešeniami a presvedčte druhých, že k svojej práci pristupujete skutočne zodpovedne a s veľkými víziami.

Návrh kancelárií zohľadňuje aj nižšie rozpočty

Obávate sa, že na rekonštrukciu priestorov vám neostalo dostatok financií? Umenie je vytvoriť návrh kancelárií na mieru aj vzhľadom na nízky rozpočet firmy. Požiadajte o pomoc odborníkov a oni sa postarajú o to, aby sa správnym nastavením pracovného prostredia zvýšila produktivita vašich zamestnancov a aby ste nezaostávali v trendoch. Nie je hanba prenechať návrh interiéru kancelárií na niekoho druhého, aspoň budete mať istotu, že zmeny sa udejú pod technickým dozorom a výsledok bude dokonalý. Kanceláriu na mieru si môžete dať navrhnúť v prípade, že ju sami vlastníte, ale aj keď si ju prenajímate. Všetko závisí od podmienok vašej nájomnej zmluvy. Prihliadnuc na to, že tieto priestory zveľadíte, môže byť správca priestorov v konečnom dôsledku rád, že ste mu to tam dali do poriadku. Aj stará ošarpaná kancelária sa môže zmeniť na modernú a účelnú. Tí, čo vytvárajú návrhy kancelárií na mieru, dokážu nájsť potenciál aj v škaredom káčatku.

Text:PR