Motivácia formou relaxu. Firmy dokážu zamestnancov odmeniť poukážkami UpRelax

Pre motiváciu i efektivitu zamestnanca je nesmierne dôležité, aby mal pocit, že je neoddeliteľnou súčasťou tímu. Aby dostal uznanie od svojho nadriadeného či zamestnávateľa. Pre mnohých ľudí je to ešte dôležitejší faktor ako výška platu. Firmy preto riešia, aké benefity poskytnúť svojim zamestnancom. Benefity, ktoré povedia: vážime si ťa, si pre nás dôležitý, sme s tebou spokojní a teraz choď, vypni a mysli na niečo iné ako na prácu. Jedným z efektívnych spôsobov, ako zhmotniť tieto slová do gesta, je darovanie poukážok UpRelax.

Poukážky UpRelax ako darček zamestnancom

Byť v mentálnej pohode a cítiť, že firma je s odvedeným výkonom spokojná, potrebuje každý. Keď je zamestnanec takto naladený, rastie aj jeho motivácia k podávaniu čo najlepších výkonov. Hoci je suma na výplatnej páske dôležitá, firmy si uvedomujú, že to nie je jediný ovplyvňujúci faktor. A tak hľadajú spôsoby, ako svojich zamestnancov odmeniť. Práve poukážky UpRelax od spoločnosti Up Déjeuner sú častým spôsobom, ako svojich ľudí nielen potešiť, ale tiež motivovať.

Ako to však urobiť, aby bola zohľadnená jedinečnosť každého zamestnanca a zároveň každý mal pocit spravodlivosti? Aj na toto myslia relaxačné poukážky UpRelax. Rešpektujú totiž individualitu každého člena tímu. Hoci ide o univerzálny darček, ktorý dokáže využiť každý, je veľmi adresný. Prečo?

Motivácia formou relaxu. Firmy dokážu zamestnancov odmeniť poukážkami UpRelax
(zdroj: komerčný článok)

Ako funguje poukážka UpRelax

Poukážky UpRelax prinášajú zamestnancovi možnosť zohľadniť svoje potreby a požiadavky. Sám sa totiž rozhodne kedy, kde a ako tento darček využije. Poukážky UpRelax fungujú podobne ako stravné lístky – používateľ nimi uhradí služby či produkt na akceptačnom mieste, ktorých sieť tvorí viac ako 2 500 rozličných typov prevádzok. Od fitness centier, kúpeľov, rôznych rekreačných zariadení až po cestovné kancelárie.

Cieľom poukážok UpRelax relax a oddych pre vašich zamestnancov. Aby si oddýchli spôsobom im vlastným, ktorý považujú za najlepší relax. Niekto uprednostní návštevu kaderníka, iný kúpu knihy, ďalší zas cvičenie vo fitness centra. A potom sú tu takí, ktorí si najviac oddýchnu pod palmami na pláži.

Kde všade je možné použiť poukážku UpRelax

Poukážky UpRelax toto zohľadňujú. Akceptačnú sieť s viac ako 2 500 prevádzkami tvoria masážne salóny, posilňovne, cestovné kancelárie, kníhkupectvá, wellness centrá, lekárne či predajne so športovými potrebami. Poukážka rovnako nie je viazaná na žiaden konkrétny čas ani miesto, zamestnanec si jednoducho sám vyberie čas a spôsob, ako UpRelax využije.

Ak sa nenachádza požadovaná prevádzka v zozname akceptačných miest, zamestnávateľ môže požiadať spoločnosť Up Déjenuer o jej zaradenie do zoznamu. Pracovníci spoločnosti sa o to už postarajú. Firmy si tiež môžu zvoliť nielen nominálnu hodnotu jednej poukážky, od 2 do 30 €, ale i možnosť pekného darčekového balenia firemným logom či menom zamestnanca.

Motivácia formou relaxu. Firmy dokážu zamestnancov odmeniť poukážkami UpRelax
(zdroj: komerčný článok)

Chcete sa dozvedieť o poukážkach UpRelax viac? Navštívte stránku up-dejeuner.sk.

Komerčný článok