Registrujte sa a hláste sa!

Žiadne registrovanie do školy alebo na nejaké školenie! Žiadne hlásenie sa a následne odpovedanie. Nie sme v škole, ale vo svete podnikania, ktorý je príliš veľký na to, aby sme sa vedeli spoľahnúť len sami na seba a nepotrebovali pomoc odborníka.

Registrujte sa a hláste sa!
Registrujte sa a hláste sa! (Foto: unsplash.com)

Naozaj ste taký šikovný alebo len machrujete? Tak to skúste! Skúste si všetko vybaviť bez pomoci odborníkov v podnikaní! Uvidíte, že to nie je také ľahké, ako ste si predstavovali. Nie je to prechádzka ružovou záhradou. Treba sa chytiť každej príležitosti o pomoc. Čo tak kontaktovať spoločnosť Company Consulting? Oni poskytujú zakladanie spoločnosti na dennom poriadku, tak prečo sa nechcete obrátiť na ich pomoc? Budete mať záruku, že všetky papiere budú v poriadku a viete čo? Dokonca nebudete musieť platiť základné imanie a zaplatia ho za vás. Fantázia, nemyslíte? Vás to bude stáť len 266€. Jednoduchá matematika. Ušetríte vyše 4000 €. Veď len za registráciu do Obchodného registra by ste zaplatili 5000€. Skúste si to prepočítať a zrátať na prstoch.

Vaším snom je s.r.o.

Chcete byť sám sebe pánom? Chcete byť konateľom? Chcete mať veľký zisk? Tak prečo ste ešte radovým zamestnancom v nejakej firme, keď máte chuť podnikať? Nechajte si založiť s.r.o. pohodlne z domova. Odborníci to za vás spravia a vy sa môžete s kľudom Angličana venovať svojim záľubám. Vyložte nohy a nechajte sa unášať do podnikateľského sveta. Chce to však ešte registráciu vašej firmy. Pre vysvetlenie, chce to si zaobstarať registračné sídlo.

Registrácia na registračnom sídle

Prestížne miesto v Bratislave. Každý jeden potencionálny zákazník vás bude vyhľadávať, už len preto, že sídlo vašej firmy je v Bratislave. Bratislava vám privedie zákazníkov, stačí si len vybrať registračné sídlo. Zákazníci vám budú padať až z neba! Neveríte? Pozrite sa na oblohu! Už idú!

Text:PR