Reklamné tetovačky sú hitom sezóny!

Aj napriek tomu, že dnešný svet je plný možností, ako spropagovať značku a spoločnosť, neváhajte vyskúšať niečo nezvyčajné. Novinkou na trhu sú reklamné tetovačky, ktoré si získali obrovskú priazeň u ľudí. Samozrejme, ide o dočasný produkt. Tento druh tetovačiek je vhodný, predovšetkým, na promo akcie.

Reklamné tetovačky sú hitom sezóny!
Reklamné tetovačky sú hitom sezóny! (zdroj: pixabay.com)

Či už chcete zvýšiť informovanosť o vašej značke alebo chcete jednoducho spropagovať vašu spoločnosť, reklamné tetovačky sú ideálnou voľbou! Okrem iného, spĺňajú nielen praktickú, ale aj estetickú funkciu. Svojim zákazníkom zaručíte zábavu a k tomu si aj povýšite značku na iný level.

Tetovačky poznáme všetci z detských čias. V tom období sa nachádzali pod obalom žuvačiek či jogurtov. Pri nalepení tetovačky na ruku prišla neopísateľná radosť a vzrušenie. Prečo by sme teda mali zabúdať na takéto drahokamy? Neváhajte a vsaďte na svoju kreativitu tým, že si jednoduchým spôsobom dáte vytvoriť reklamné tetovačky!

Originálny motív

Základom je originálny návrh v podobe dizajnu celej tetovačky. Dôležité je, aby to bolo vytvorené od srdca, so štipkou kreativity a symbolom vašej firmy. Neváhajte sa poradiť so špecialistom, ktorý sa zaoberá výrobou reklamných tetovačiek. Ten váš návrh ešte viac vylepší a doladí až do tých najmenších detailov!

Pre koho sú tetovačky vhodné?

Reklamné tetovačky sú vhodné nielen pre deti, ale aj pre dospelých. Vaša spoločnosť túto formu propagácie môže využiť na firemných večierkoch, promo akciách či ako doplnok k produktom, ktoré predávate. Zákazníci si vďaka reklamným tetovačkám budú vašu spoločnosť spájať so zábavou a vďaka tomu máte vyhraté! Každý predsa uprednostní firmu, ktorá je zábavná a milá.

Produkt podľa vašich predstáv

Kreativite sa medze nekladú. To platí aj pri výrobe reklamných tetovačiek. Na výber máte rôzne rozmery, farby či motívy. Okrem iného, môžete si dať vyrobiť tetovačky na ruku, chrbát alebo akúkoľvek inú časť tela.

Odporúčame vám ponúkať tento produkt v rôznych rozmeroch, aby si vaši zákazníci mali možnosť vybrať. Čo sa týka farieb a motívu, vsaďte na jednoduchosť. Zákazníci sa predsa nechcú pýšiť niečím, čo im bude žiariť na kilometre. Zvoľte si jemné farby, tak, aby to spolu s logom dokonale ladilo.

Okrem iného, dnešná doba ponúka množstvo inovácií. Dôkazom sú aj tetovačky, ktoré sú fosforeskujúce, čiže svietia pod UV lampou, a tiež v tme. Novinkou sú aj reflexné, glitrované či metalické motívy.

Tetovačky, ktoré sú cenovo dostupné

Reklamné tetovačky sa považujú za obľúbené a finančne nenáročné reklamné produkty. V porovnaní s inými formami propagácie zistíte, že sú cenovo výhodné a možno aj o čosi efektívnejšie. Okrem iného, v dnešnej dobe sa spoločnosti snažia ušetriť čo najviac financií.

To znamená, že by ste si mali vopred ako firma premyslieť, koľko peňazí chcete investovať do reklamnej propagácie. Práve tetovačky spĺňajú pomer cena a výkon. Dokonca, pri väčších objednávkach vám výrobcovia týchto produktov ponúknu množstvo zliav a výhod.

V čom spočíva aplikovanie tetovačky?

Aplikáciu dočasnej tetovačky si možno pamätáte ešte zo svojich detských čias. Prvým krokom je príprava pokožky. Tú môžete na určitom mieste očistiť, aby ste získali čistú plochu na nanesenie tetovačky. Z nej odstráňte ochrannú fóliu a aplikujte ju na suchú pokožku. Na tetovačku pritlačte mokrú handričku a po 30 – tich sekundách odstráňte papierovú podložku.

Odstránenie reklamnej tetovačky spočíva v pretretí tohto miesta vlhkou handričkou. Vo všeobecnosti platí, že oblasť, kde je tetovačka, stačí poriadne umyť, poprípade aplikovať detský olej alebo alkohol.

Veríme, že sme vás týmto jedinečným produktom inšpirovali. Nezabúdajte, že reklama hovorí o mene vašej firmy. Vytvorte si tak to najlepšie meno práve vďaka reklamným tetovačkám už dnes!

Komerčný článok