AC Petržalka: Perfektné miesto pre váš biznis!

Nájdite svojmu podnikaniu adresu, ktorá mu pomôže rásť. Najlepšie čo najdostupnejšiu a s bezproblémovým parkovaním. AC Petržalka tieto kritériá spĺňa a ponúka tiež veľa ďalších benefitov.

Zdravé pracovné prostredie a pokoj v srdci Petržalky

Administratívne centrum Petržalka pozostáva z dvoch budov, v ktorých sa nachádzajú zaujímavo riešené kancelárske priestory. Bloky A a B ponúkajú spolu vyše 10 tisíc metrov štvorcových priestorov, ktoré môžu byť využité na administratívne a mnohé iné účely až po medicínske alebo laboratórne. Kancelárie je možné dispozične meniť podľa potrieb a želaní klientov. Šesť nadzemných podlaží disponuje skvelým technickým zázemím a zdravým pracovným prostredím s priamym vetraním a optimálnymi svetelnými podmienkami. Parkovacie miesta pre oba bloky sa nachádzajú v podzemnom parkovisku s kapacitou 109 miest, parkovanie je tiež možné na vonkajšom parkovisku pri budove, k dispozícii je parkovanie pre 77 vozidiel.

AC Petržalka: Perfektné miesto pre váš biznis!
AC Petržalka: Perfektné miesto pre váš biznis! (zdroj: komerčný článok)

Skvelá strategická poloha pre každú spoločnosť

Business kolos sa nachádza v Petržalke na Röntgenovej ulici. Práve táto poloha umožňuje bezproblémové dopravné napojenie na vnútorný okruh Petržalky prostredníctvom Rusovskej cesty, ktorá „susedí“ a napája sa na hlavnú dopravnú tepnu – Einsteinovu ulicu, tá umožňuje aj perfektný prístup MHD. Vďaka týmto aspektom nie je žiaden problém rýchlo sa dostať do centra mesta a na diaľnice D1 a D2. Tie spájajú objekt s bratislavským letiskom a ponúkajú priechod do Maďarskej a Českej republiky. Výhodná je aj blízkosť rakúskych hraníc, ktoré sú priamo napojené na letisko Viedeň, vzdialené 40 km. V okolí administratívnej nehnuteľnosti AC Petržalka nájdete mnohé reštauračné zariadenia, bohatú občiansku vybavenosť a iné zariadenia ponúkajúce služby. Výnimočná dynamická lokalita ponúka tiež množstvo zelene pre relax i športové vyžitie. Zelená budova je zabezpečená strážnou službou, v podzemných garážach ponúka okrem ručnej autoumyvárne aj stojany na bicykle.

AC Petržalka: Perfektné miesto pre váš biznis!
AC Petržalka: Perfektné miesto pre váš biznis! (zdroj: komerčný článok)

Komerčný článok