Top 10 dámskych parfumov, ktoré by ste mali vyskúšať

Prečo máme radi parfumy? Človeka spoznáš nielen podľa oblečenia, ale aj podľa vône, ktorá sa okolo neho rozpína do všetkých strán. Niekedy stačí iba malý závan, a už vieme odhadnúť, o aký typ temperamentu ide.

Top 10 dámskych parfumov, ktoré by ste mali vyskúšať
Top 10 dámskych parfumov, ktoré by ste mali vyskúšať (zdroj: pixabay.com)

Sú najpredávanejšie, lebo sú najlepšie

Ak práve premýšľate nad zmenou parfumu, nie je nič lepšie ako začítať sa do recenzií. Práve tie vám dokážu nezaujato predstaviť všetkých favoritov tohto roka – a hoci sa už pomaly blíži ku koncu, možno je čas vyskúšať niečo nové. Práve teraz máte príležitosť zmeniť svoj štýl a prispôsobiť vôňu outfitu. Nie je všetko iba o oblečení. Móda je aj o kvalitných parfumoch, krásnej pokožke a pekných vlasoch. Všetko spolu dokáže vytvoriť úžasný výsledok. Zanechajte dobrý dojem, zanechajte za sebou vôňu…

Dámske parfumy pre vášnivé ženy

Radi by ste pôsobili ako vášnivé nebojácne ženy, pred ktorými majú všetci muži rešpekt? Práve pre vás sú vytvorené parfumy Sì Passione od Giorgia Armaniho alebo Libre od Yves Saint Laurenta. Vôňa ovocia a kvetín podčiarknu vašu ženskosť, sviežosť a ženský pôvab.

Ak sa k tomu pridá hrejivá vanilka spolu s esenciou ruže, jazmínu či heliotropu, vzniká dokonalá idylka. Vôňa Libre obsahuje stopy levandule, citrusov a ambru s neroli. Výsledkom je vôňa, ktorá sa hodí najmä na špeciálne udalosti. Keďže každý deň je výnimočný – tak na čo čakať?

Dámske parfumy pre nežné a nevinné krásky

Muži milujú nevinné krásky, ktoré pôsobia na prvý pohľad placho, ale popri tom v sebe ukrývajú veľa tajomstiev. Tie z nich robia veľmi pútavé bytosti, ktoré túžia dobýjať a spoznávať. Ak sa považujete za nenápadné zvodné dámy, pre vás sú ideálne dámske parfumy Juliette Has a Gun Not a Perfume alebo Narciso Rodriguez For Her Pure Musc.

Pre silné a nebojácne ženy je tu Calvin Klein s vôňou Women, kde sa stretávajú vône eukalyptu, citrusov, čierneho korenia, ambry a cédrového dreva. Burberry Her je vôňa ideálna do veľkomesta, pretože púta silnou vôňou citrusov, jazmínu a drevitými tónmi.

Svieže dámske parfumy pre veselé a šarmantné ženy

Pestré vône plné ženskosti a zvodnosti sú rozhodne aj Carolina Herrera Good Girl, Salvatore Ferragamo Amo Ferragamo Flowerful, Chloé Nomade a Lancôme Idôle. Všetky majú veľmi nápaditý flakón, ktorý je sám osebe pútavý a jedinečný. Veru, parfumy sa niekedy stávajú aj zaujímavým doplnkom na polici. Týchto top 10 dámskych parfumov vás okúzli svojou jednoduchosťou, ale zároveň nápaditosťou. Je skvelé byť ženou.

Komerčný článok