Vlastná výroba suvenírov je dokonalá reklama pre vašu firmu

Termolis je zariadenie na prenos obrázkov na rôzne povrchy ako je tkanina, keramika, kov, sklo, plast, drevo a iné materiály. Výsledkom je, že získate stabilný obraz, ktorý nepraská, neodlupuje sa a nepoškodí ani po častejšom opotrebovaní. Takéto zariadenia sa často používajú na potlač na hrnčeky, tričká, prívesky na kľúče, čiapky puzdrá a iné suveníry či propagačné predmety.

Vlastná výroba suvenírov je dokonalá reklama pre vašu firmu
Vlastná výroba suvenírov je dokonalá reklama pre vašu firmu (Foto: termolis.sk)

Nový termolis môže byť manuálny aj automatický. Prvý je omnoho lacnejší, vhodný pre začínajúcich používateľov. Druhá možnosť je oveľa funkčnejšia, preto ju používajú profesionálne spoločnosti na tlač a vytvorenie dobrej reklamy.

Vlastnosti termolisu

Technológia sublimácie spočíva v absorpcii tlačovej farby do materiálu pôsobením vysokých teplôt. Pri prenose obrázkov na povrch zohrávajú dôležitú úlohu teplo, čas a tlak.

Termolis môže byť najčastejšie:

  • plochý – používa sa na potlač tričiek, textílií, skla a iných materiálov;
  • 3D – inovatívne 3D zariadenia, ktoré vám umožňujú umiestniť ultračistý obraz na akýkoľvek zakrivený povrch;

Pomocou termolisu môžete získať fotorealistický obraz s rozlíšením viac ako 1440 dpi. Všetky detaily a farby sú jasné a vysoko kvalitné. Môžete si u nás kúpiť vybavenie, ktoré vám umožní efektívne rozvíjať vaše podnikanie bez ohľadu na veľkosť tvorby takýchto predmetov. Ani to však nie je všetko.

Hlavné výhody tlače na termolisoch

Okrem originálneho prevedenia a dizajnu, sú to:

  • odolnosť obrazu voči vyblednutiu a viacnásobnému praniu;
  • jasnosť detailov obrázka;
  • bohatá funkčnosť;
  • ergonomický dizajn a ľahké použitie;
  • spoľahlivá a presná tlač;
  • jednoduchá technológia práce.

Výber vybavenia ale závisí od charakteristík a cieľov výroby a rozsahu podnikania. Najmodernejšou a najobľúbenejšou možnosťou sú multifunkčné modely, ktoré vďaka množstvu trysiek a vysokému výkonu umožňujú tlačiť potrebný vzor na rôzne materiály a roviny. V kombinácií s obľúbeným rezacím plotrom to bude do vašej kancelárie a podniku to najlepšie vybavenie, ktoré ste si mohli priať. Preto si ho neváhajte od spoločnosti Marta, s.r.o. objednať.

Text:PR